מומחים בייצור לידים לעולם הפיננסים, הביטוחים וההשקעות

מערכת עוצמתית ומתקדמת ליצירת לידים חמים

עם ניסיון של למעלה מעשור בשוק הישראלי והעולמי ועבודה מול חברות הפיננסים, ההשקעות והצרכנות המובילות במשק – פיתחנו מערכת ייחודית לייצור לידים איכותיים עם הון עצמי גבוה. חמים, בלעדיים והכי חשוב – ממירים. בתהליך כמעט אוטומטי, אנחנו נדאג שהעסק שלכם יקבל לידים שמתורגמים לתוצאות והכנסות.

  • אחוזי ההמרה הגבוהים בשוק, בהתחייבות: הצוות שלנו מורכב לא רק מאנשי שיווק, אלה ממומחים וסוכנים מהעולם הפיננסי, הביטוחי ושוק ההון. הצלחנו לפצח מערכת שיוצרת את אחוזי ההמרה הכי גבוהים בשוק הישראלי.
  • חוסכים ומרוויחים: חסכון ממוצע של בין אלפי שקלים בחודש למאות אלפי שקלים כל שנה.

מבצע של מחיר מיוחד לחבילה ראשונה

הניסיון שלנו - הדאטה שלכם

מפעילי האתר הם חלוצי תחום ייצור הלידים בארץ וייסדו את החברות הגדולות ביותר בתחום בעשור האחרון. המערכות המתקדמות שלנו ליצירת לידים מעבירות כל גולש מעוניין שנכנס למערכת דרך דרך מנגנון בקרת איכות מיוחד, שאלון התאמה, אימות אסאמאס וסינון

מה יוצא משילוב כוחות של מומחים בעולמות הפיננסים הביטוח ושוק ההון עם מומחים בתחום השיווק והלידים? לידים איכותיים, בלעדיים וממירים. תוך דגש על מקסימום רווח ומינימום הוצאות עבורכם. כל ליד עובר אימות מעמיק שבודק שהוא אמין ואת כוונתו.

מערך ייצור שלם בידיים שלכם: אתר תוכן מוביל עם כתבות מותאמות, שאלונים, קמפיינים בפלטפורמות הפרסום וכל אתרי החדשות המובילים בישראל ושליטה מלאה בכמויות.

צוות מומחים עם ניסיון של מעל לעשור: אנחנו דואגים להכל, אתם תקבלו לידים לפי הדרישה שלכם מהרגע הראשון. בנינו מערך קרייאטיב ומודעות עוצמתי, בועט ויצירתי שמגובה באנליזה וכלי AI מתקדמים וייחודיים בשוק הלידים.

כמה אתם חוסכים: חסכון ממוצע של בין אלפי שקלים בחודש למאות אלפי שקלים כל שנה עבור העסק שלכם. כשאתם קונים לידים מאיתנו אנו דואגים להכל, בלי עקומת למידה. אנחנו נהיה מחלקת השיווק של העסק שלכם. תקבלו ליווי טכני מקיף והדרכה ממוקדת עם דגשים למכירה.

לידים לפיננסים והשקעות

לידים לביטוחים

לידים לתכנון פיננסי

לידים לנדל״ן ומשכנתאות

לידים להחזר מס

לידים לזכויות רפואיות

לידים לצרכנות ורפואה

תיאור התהליך:

1. מגדירים איזה לידים אתם צריכים: תיקון 190, פיננסים, השקעות, ביטוח, קופות גמל, קרן השתלמות, כספים אבודים, הלוואות ועוד.

2. אתם מקבלים לידים מאתר תשואון – אתר תוכן מצליח, כתבות ושאלונים. כל התהליך בשקיפות מלאה ושליטה שלכם על הכמות.

3. מוקם עבורכם קמפיין בפלטפורמת פרסום לבחירתכם בכל אתרי החדשות הגדולים בארץ.

4. לוחצים ״play" והלידים מתחילים לזרום – במחירים הטובים בשוק. אתם מגדירים את הכמות ושולטים בהכל.

5. מגלים כמה אפשר להרוויח מלידים איכותיים באמת – עשרות ומאות אלפי שקלים. נשאר רק להתרכז בעסק ולצמוח.

השלב הבא בחיי העסק שלכם

מה אנחנו מציעים לכם

מקסימום ערך, מקסימום החזר השקעה. אנחנו נהיה הסוד האסטרטגי של העסק שלך.

עבודה מולנו היא המסלול המהיר לשלב הבא בחיי העסק שלכם. אנחנו עובדים כבר שנים עם חברות מובילות בישראל כדי להבין לעומק את תהליך הטיפול בליד מצד הלקוח – ולא רק מצד ייצור הליד. אנחנו שמים הרבה דגש על חימום הליד כדי שברגע הוא מגיע אליכם – הוא כבר יודע מה הוא רוצה ומדויק עבורכם.

הצלחנו ליצור מערכת ייחודית של כתבות תוכן, שאלונים, מודעות, קהלים וקמפיינים אסטרטגיים בפלטפורמות הפרסום. בעזרת כלים חדשים וניתוח באמצעות AI אנחנו יודעים לתרגם את הלידים להכנסות עבורכם. אנחנו גאים בכך שהלידים שלנו עם אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר בישראל.

הפוקוס שלנו: שקיפות, מקצועיות ושירות.

המסלול של העסק שלכם לעצמאות שיווקית:

אנחנו רוצים לעבוד איתכם בשיתוף פעולה לתקופה ארוכה ולעזור לעסק שלכם לצמוח לעסק שמגלגל מאות אלפי ומליוני שקלים.

מעל 550,000 לידים

שצוות המומחים שלנו יצר עד היום לחברות המובילות במשק. כניסות של מעל 800,000 גולשים רלוונטיים בחודש לתוכן שלנו

מעל 50,000,000 ש״ח

בהכנסות ללקוחות שלנו לאורך השנים בתחום הפיננסים, הביטוחים ההשקעות והצרכנות

במה אנחנו מומחים ולמה לעבוד איתנו

הצוות שלנו בעל ניסיון של מעל לעשור בייצור לידים לישראל. עבדנו מול החברות הגדולות במשק הישראל והגענו לתוצאות מרשימות. 

אנחנו יודעים לפנות ללקוחות בעלי הון גבוה ומסננים כל ליד דרך אימות טלפוני ובכלים מתקדמים נוספים – מה שמוביל לאחוזי המרה גבוהים במיוחד.

בשונה מחברות הלידים הגדולות בהן אתם עוד לקוח – אנחנו במודל חברת בוטיק שעובדת עם מספר לקוחות איכותי ומצומצם. אנחנו שמים דגש על מקסימום תשומת לב ללקוח, כדי שכל לקוח יוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר. 

יצרנו מערכת מתקדמת ושונה מחברות הלידים הגדולות: העסק שלכם במרכז

האם אלה אתם? חברה מצליחה בצמיחה עם צורך הולך וגדל ליצירת לידים רלוונטיים בכדי למשוך מכירות. אתם מחליפים כבר שנים חברות לידים – כל אחת מבטיחה לכם שתקבלו מה שאתם רוצים. עם הזמן, אתם מגלים שהייתם רק עוד לקוח מבין הרבה לקוחות ולא קיבלתם את האיכות, הכמות והזמינות שרציתם. זה סיפור מוכר..

נעים להכיר – סירה דיגיטל. אנחנו החברה היחידה מסוגה בארץ שיצרה מערכת מיוחדת שעושה הכל בשקיפות מלאה מלכם בתהליך ייצור הליד. האוטומציות המתקדמות שיצרנו מאפשרות לנו לתת לכם את תשומת הלב שנדרשת כדי שתגיעו לתוצאות שרציתם מהלידים שאתם רוכשים. 

המטרה שלנו? לעזור לכם להגדיל את רווחיות העסק שלכם בצורה משמעותית.

שאלות נפוצות לגבי יצירת לידים עם סירה דיגיטל

אנחנו עובדים בשיטה שהכי תשתלם עבורך וגובים מחיר פר ליד. 

שיטת גבייה פר ליד היא שיטה שמכוונת לתוצאות ודורשת כמה שפחות התעסקות מהצד שלך הלקוח.

אנחנו גובים מחיר אחיד לכל ליד, ולכן אנחנו מבטחים למעשה את הסיכון שלך ברכישת לידים עצמאית. המחיר לא מושפע מהתייקרות ברשתות השיווק, מחירים לחשיפות וקליק ואירועים שיכולים להשפיע על התייקרות השיווק. אנחנו סופגים הכל במחיר שתואם מראש.

אנחנו מתחייבים מראש שכל ליד שמיוצר עבורך עובר אימות באמצעות כלים מתקדמים של המערכת שלנו. בנוסף, אנחנו מאמתים את הליד עם קוד שנשלח אליו בהודעה לטלפון.

מעבר לכל זה, אנחנו מפעילים מערכת סינון שמוודאת שהליד הגיע לפי הקריטריונים שדרשת וממקור שיווקי שתואם למטרות שלך.

כל ליד שאנחנו שולחים הוא בלעדי לך ונשלח אך ורק אליך בזמן אמת. 

בנוסף – אנחנו נותנים הדרכה מסודרת שמסבירה בדיוק איך לטפל בלידים כדי לקבל תוצאה מקסימלית.

אנחנו מתחייבים לתת לכם את כל השיטות והאסטרטגיות לייצור ליד רלוונטי ואיכותי, אך אנחנו לא יכולים להתחייב שכל ליד וליד יהיה איכותי כמו שאף חברת לידים חיצונית לא יכולה להתחייב לזה. האמת היא שבעולם הלידים תמיד יהיו אחוז לידים לא רלוונטיים / לא איכותיים וכל מטרתנו היא לצמצם את אחוז הלא רלוונטיים ולהוזיל עלויות באופן משמעותי לליד איכותי ורלוונטי.

בעזרת מערכות חדישות שבנינו, קהלים שצברנו וניסיון רב בתחום אנחנו בטוחים שהלידים שלנו הם באחוזי הסגירה הגבוהים ביותר בישראל.

תהליך הייצור שלנו משתנה בכל תחום מכיוון שאנחנו מתאימים את התהליך בצורה הטובה ביותר ללקוח. אבל בבסיס התהליך כך זה מבוצע:

  • אנו מקימים עבורכם כתבה במגזין שלנו ומודעות שיווקיות שירוצו ברשתות השיווק תחת קהלים מיוחדים שייצרנו עבור כל מוצר: בגוגל, פייסבוק, טאבולה, אווטבריין, יו טיוב, אתרי חדשות מובילים ושותפים שלנו.
  • אנחנו מעבירים כל ליד שמגיע דרך שאלונים שנבנו בצורה ייחודית כדי לסנן אותם. השאלונים שבנינו באתר תשואון הם מהמתקדמים מסוגם בשוק – מה שמבטיח סינון ליד לרמה הגבוהה ביותר.
  • אנו מפעילים מנגנון לבדיקה של אמינות הליד באמצעות מערכת הבדיקה שלנו והוא מגיע אליכם באופן בלעדי ומיידי לתוך המערכת לפי דרישה.
  • אתם מקבלים דוח מסודר שמראה בדיוק מתי הליד הגיע ואת כל פרטיו בתוך מערכת ניהול שנגישה לכם 24/7.

מחירי הלידים נקבעים על פי מספר רב של פרמטרים ואינו אחיד. המוצר, הדרישות שלכם, שיטת הייצור הספציפית ועוד. 

המטרה שלנו לתת לכם את המחיר הטוב ביותר לליד האיכותי ביותר. לכן, אנחנו מדריכים את לקוחותינו מה מתאים לצרכים שלהם ומה האפשרויות שלהם.

צרו איתנו קשר כדי שנוכל למסור לכם פרטים נוספים בהתאם לצרכים שלכם.

המטרה בתשלום למחיר פר ליד הוא מינימום סיכון עבורכם. 

עלויות השיווק התייקרו? המחיר לחשיפות וקליקים עלה? קרה אירוע גדול שגרם להתייקרות רצינית במחיר לכל ליד? אנחנו סופגים את זה.

כאשר אתם משלמים לחברת פרסום על ריטיינר והם מנהלים עבורכם את התקציב בכסף שלכם – אתם למעשה תשלמו ריטיינר קבוע ותפגעו מכל התייקרות מכל סיבה שהיא. הסיכון כולו שלכם.

כמו כן, כשאתם משלמים לחבילה פר ליד, אתם לא מחויבים לחברה ממנה קניתם בחוזה וריטיינר. תוכלו להפסיק פעילות בכל עת שתבחרו.

הגיע הזמן שתוצאות העסק שלך יזנקו

סירה דיגיטל היא חברת שיווק מובילה בתחומה עם צוות בעל ניסיון של מעל לעשור בייצור לידים בארץ ובחו״ל. עם ניסיון בפרסום ממומן בגובה עשרות מליוני דולרים לאורך השנים, החברה פיתחה מערכות ייחודיות שמובילות לתוצאות גבוהות והחזר גבוה על ההשקעה ללקוחותיה. 

פנסיה | תיקון 190 | תיקי השקעות | ביטוחים | משכנתאות | פיננסים | החזרי מס | קופות גמל | קרן השתלמות | ניהול תיקים | השקעות אלטרנטיביות | זכויות רפואיות | מימוש זכויות רפואיות | עורכי דין | נדל״ן | רפואה | הטבות מס | לידים למתכננים פיננסים | לידים לסוכני ביטוח | לידים לבתי השקעות | לידים לפטור מס

© כל הזכויות שמורות לסירה דיגיטל בע״מ 2024