קרן שילר מפתיעה: תשואה בפער של 122% במדד שמכה את ה-S&P

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

הסוד שהיה שמור עד היום לעשירון העליון בישראל נחשף: אלפי ישראלים מסתערים על הזדמנות השקעה שעשויה לגרוף עד מאות אלפי שקלים יותר ברווח בחסכונות שלהם עם תוצאות חסרות תקדים דרך מדד שילר. חיסכון בטוח, אמין, ללא אותיות קטנות שמכה את תוצאת המדד הכי יציב השוק – מדד ה-S&P 500. לראשונה בישראל: לא חובה עם כסף נזיל.

בשנת 2002, פרופסור רוברט שילר, זוכה פרס נובל לכלכלה הקים בשיתוף עם התאגיד הפיננסי ברקליס את ״מדד שילר״ – מדד שפועל בשיטה ייחודית ומצליח בעקביות להכות את מדד ה-S&P 500 המוכר.

לראשונה בישראל, אנחנו מציעים באופן בלעדי את האפשרות לקבל תשואות שהיו שמורות לעשירון העליון בהשקעות שלכם. בנוסף, בעבר השקעה בקרן שילר הייתה שמורה רק למשקיעים עם כסף נזיל – עכשיו האפשרות פתוחה גם בחסכונות לא נזילים.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים להשקיע במדד שילר ולהשיג תשואות חסרות תקדים. כל ישראלי עם 50,000 ש״ח או מעל 150,000 ש״ח בחסכונות (פנסיה, קרן השתלמות או קופת גמל) עשוי להיות זכאי. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הסכום הפנוי שלכם להשקעה:

ישראלים בדקו וגילו שהם מתאימים להשקיע בקרן שילר
יותר מ- 0

הזדמנות חד פעמית להשקעה עם 50 אלף ש״ח בלבד או לחילופין בלי דרישה לכסף נזיל כל עוד חסכתם בחיסכון פנסיוני (פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל) מעל 150,000 ש״ח. המדד הצליח להביא בעשור האחרון פער של 122.2% תשואה – בעוד הוא יציב ובטוח להשקעה כמו ה-S&P הידוע, הוא מצליח להביא תשואות שמנצחות אותו כל פעם מחדש. עד היום זה היה נגיש רק ללקוחות כשירים בלבד להשקעות עם הון גבוה, שיכלו לקבל גישה לאפיקים שלא פתוחים לכלל הציבור בישראל.

מהו מכפיל שילר ואיך זה בעצם עובד

״מכפיל שילר״ הינו מדד שיודע להתאים את עצמו לתנאי השוק הקיימים, הנותן עדיפות ל-4 או 5 סקטורים מובילים בתוך ה-S&P 500 אשר מורכב מ-11 סקטורים בסך הכל. 

בעזרת מכפיל שילר, במשך 20 שנה ובמיוחד כיום, קרן רוברט שילר מצליחה לנצח את מדד S&P 500 האמריקאי – שכולל את 500 החברות הגדולות בשוק שנסחרות בבורסות ארה״ב ומחויבות לעמוד בסטנרטים נוקשים, לדוגמא: רווח נקי לאורך 4 רבעונים. 

בין החברות במדד זה: אפל, מייקרופוסט, אמזון, אנבידיה, גוגל, פייסבוק, טסלה, ברקשייר האת׳וואי ואלפבית. 

כיום ההשקעה הידועה והסולידית בעולם, שרובנו מושקעים בה בקופות השונות היא S&P 500, מדד שילר למעשה לוקח את ה-S&P 500 ומדייק את ההשקעה דרך מכפיל שילר, מה שמאפשר לתשואה להגיע למקסימום האפשרי, בצורה הבטוחה ביותר שקיימת בשוק ההון כיום.

מדד ה-S&P 500 טוב, אך לא מצוין. להלן התוצאות המדהימות של השקעה דרך מדד שילר:

המידע באתר הוא מידע כללי שנאסף ואינו מתיימר להיות תחליף לייעוץ מבעל רישיון בהתאם הספציפי של כל אדם (פיננסי, פנסיוני, השקעות, שוק ההון, ביטוחים, צרכנות וכל תחום רלוונטי). איננו מתחייבים כי הנתונים מעודכנים ואיננו מבטיחים תוצאות משימוש במידע זה לרבות רווחים תשואות ותוצאות מכל סוג. 

בצע בדיקת התאמה מהירה

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת חצי דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאות להשקיע בקרן שילר

שווה לך לבדוק - זכאות משמעותה פערי תשואה משמעותיים

אלפי ישראלים שבדקו כבר נמצאו זכאים להשקעה במדד שילר והתחילו ליהנות מתשואות אדירות