ציבור החוסכים בישראל בתדהמה: תשואה בפער של 122% במדד שמכה את ה-S&P

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

הסוד שהיה שמור עד היום לעשירון העליון בישראל נחשף: אלפי ישראלים עם חסכונות ארוכי טווח (פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל) מסתערים על הזדמנות השקעה שעשויה לגרוף עד מאות אלפי שקלים יותר ברווח בחסכונות שלהם עם תוצאות חסרות תקדים דרך מדד שילר. חיסכון בטוח, אמין, ללא אותיות קטנות שמכה את תוצאת המדד הכי יציב השוק – מדד ה-S&P 500.

המשמעות? פנסיות תחת מדד שילר עשו 222,000 ש״ח בזמן שאתם עשיתם 100,000 ש״ח – הגיע הזמן לשנות את חוקי המשחק.

בשנת 2002, פרופסור רוברט שילר, זוכה פרס נובל לכלכלה הקים בשיתוף עם התאגיד הפיננסי ברקליס את ״מדד שילר״ – מדד שפועל בשיטה ייחודית ומצליח בעקביות להכות את מדד ה-S&P 500 המוכר.

לראשונה בישראל, הזדמנות חד פעמית לשפר את תנאי החיסכון לטווח ארוך שלכם כמו הפנסיה, קרן ההשתלמות או קופת הגמל דרך המדד שהצליח להביא בעשור האחרונות פער של 122.2% תשואה. עד היום זה היה נגיש רק ללקוחות כשירים בלבד להשקעות עם הון גבוה, שיכלו לקבל גישה לאפיקים שלא פתוחים לכלל הציבור בישראל. בנוסף, ניתן להשקיע גם באופן רגיל בקרן שילר עם סך הכל 50 אלף ש״ח.

אנחנו מציעים לראשונה ובאופן בלעדי את האפשרות לקבל תשואות שהיו שמורות לעשירון העליון בחסכונות שלכם. בנוסף, בעבר השקעה בקרן שילר הייתה שמורה רק למשקיעים עם כסף נזיל – עכשיו האפשרות פתוחה גם בחסכונות לא נזילים.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים להשקיע עם החסכונות שלהם במדד שילר ולהשיג תשואות חסרות תקדים. כל ישראלי עם מעל 150,000 ש״ח בחסכונות (פנסיה, קרן השתלמות או קופת גמל) או 50 אלף ש״ח עשוי להיות זכאי. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הסכום שקיים בחסכון שלכם:

ישראלים בדקו וגילו שהם מתאימים לשיפור רווחי חסכונות דרך מדד שילר
יותר מ- 0

מהו מכפיל שילר ואיך זה בעצם עובד

״מכפיל שילר״ הינו מדד שיודע להתאים את עצמו לתנאי השוק הקיימים, הנותן עדיפות ל-4 או 5 סקטורים מובילים בתוך ה-S&P 500 אשר מורכב מ-11 סקטורים בסך הכל. 

בעזרת מכפיל שילר, במשך 20 שנה ובמיוחד כיום, קרן רוברט שילר מצליחה לנצח את מדד S&P 500 האמריקאי – שכולל את 500 החברות הגדולות בשוק שנסחרות בבורסות ארה״ב ומחויבות לעמוד בסטנרטים נוקשים, לדוגמא: רווח נקי לאורך 4 רבעונים. 

בין החברות במדד זה: אפל, מייקרופוסט, אמזון, אנבידיה, גוגל, פייסבוק, טסלה, ברקשייר האת׳וואי ואלפבית. 

כיום ההשקעה הידועה והסולידית בעולם, שרובנו מושקעים בה בקופות השונות היא S&P 500, מדד שילר למעשה לוקח את ה-S&P 500 ומדייק את ההשקעה דרך מכפיל שילר, מה שמאפשר לתשואה להגיע למקסימום האפשרי, בצורה הבטוחה ביותר שקיימת בשוק ההון כיום.

מדד ה-S&P 500 טוב, אך לא מצוין. להלן התוצאות המדהימות של השקעה דרך מדד שילר:

המידע באתר הוא מידע כללי שנאסף ואינו מתיימר להיות תחליף לייעוץ מבעל רישיון בהתאם הספציפי של כל אדם (פיננסי, פנסיוני, השקעות, שוק ההון, ביטוחים, צרכנות וכל תחום רלוונטי). איננו מתחייבים כי הנתונים מעודכנים ואיננו מבטיחים תוצאות משימוש במידע זה לרבות רווחים תשואות ותוצאות מכל סוג. 

בצע בדיקת התאמה מהירה

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת חצי דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך לשיפור החסכונות שלך דרך מדד שילר

הזדמנות חד פעמית לרווחים משמעותיים בבדיקה מהירה

אלפי ישראלים שבדקו כבר נמצאו זכאים לשיפור משמעותי של הרווחים בחסכונות שלהם דרך מדד שילר