הודעת משרד האוצר: קיימות קרנות עם תשואה גבוהה הרבה יותר מברירת המחדל (22% פער)

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

בהתאם לדברי משרד האוצר, המצב במדינה ובעולם בחודשים האחרונות בעקבות המלחמות והמצב הכלכלי, גרם לפערים מאוד גדולים בתשואות ודמי ניהול בין הגופים השונים. המשמעות היא שישנם פערים עצומים בגובה מאות אלפי שקלים בין החסכונות של הישראלים. מה שמוביל להפסדים גדולים לאחוז נרחב מהחוסכים.

בעזרת בדיקה מהירה ללא עלות, תוכלו לבדוק האם הפסדתם כסף בחסכונות הפנסיוניים, להקפיץ את התשואות ולהוזיל את דמי הדמי הניהול משמעותית. (פנסיה, קרן השתלמות, קופות גמל) המשמעות היא עוד מאות אלפי ש״ח – קיימים פערים של מעל 22% בטווח של 3 השנים האחרונות.

ישראלים שלא בודקים ולא נחשפו לדו״ח – מפסידים אלפי שקלים.

בגלל נתונים אלה והמצב הנוכחי, אחוז הזכאות של הישראלים [82%] לשיפור התנאים בחסכונות עלה משמעותית מתחילת 2024, אך עליכם לדרוש את מה שמגיע לכם. לחצו כאן על מנת לבדוק את הזכאות שלכם.

טבלת השוואת קרנות השתלמות ב-3 השנים האחרונות

הבדלים של עשרות אחוזים ומאות אלפי שקלים

מעודכן לפי: ינואר 2024

המשמעות הכלכלית היא עצומה

המשמעות מדו״ח משרד האוצר ברורה: בעוד הרווח שלכם בשנה אחת על 100,000 ש״ח יכול להיות 50,000 אלף ש״ח בחברה שבמקומות האחרונים בטבלה, הוא יכול להיות גם 250,000 ש״ח בחברה שנמצאת במקום הראשון.

אם חסכתם מעל 100,000 ש״ח בקופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם – אתם יכולים לגלות אפשרות להגדלת תשואה משמעותית בבדיקה ללא עלות.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים לקבל תשואה גבוהה יותר ודמי ניהול נמוכים בקרן ההשתלמות וקופת הגמל שלהם. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הגיל שלכם:

ישראלים בדקו וגילו שהם יכולים לצבור מאות אלפי שקלים יותר.
יותר מ- 0

איך הגיוני שבתקופה כזאת אופציה כזו קיימת והציבור לא יודע? זאת התשובה על פי פאנל מומחי שוק ההון

כדי להיות צרכנים חכמים בארץ – צריך תמיד לשאול את השאלות הנכונות ולהטיל ספק במצב הקיים. 

אין לגופים הפיננסיים אינטרס להודיע לכלל הלקוחות אם התשואות ירדו או עלו, אם דמי הניהול אטרקטיביים או למעשה לבצע כל שינויים בחשבונות של לקוחות קיימים. זאת מאחר והיום לפי חוק מותר לכם לנייד את החסכונות שלכם ללא כל עלות בין הגופים השונים בקלות ומהירות.

התוצאה היא אלפי ישראלים שמגלים אחרי שנים רבות שבילו במצב פאסיבי בלי לבדוק את הקרן שלהם שהם מפסידים מאות אלפי ואף מליוני שקלים. 

יתרה מכך, ישראלים לא מודעים שקיימת רפורמה בתחום הניוד שמאפשרת להם לעבור למסלולים אטרקטיביים יותר עבורם בכל שלב. 

וכך למעשה, גופים פיננסיים גורפים סכומי עתק על חשבון לקוחות שלא יודעים שהם לא שבויים. 

בדיקה קצרה ללא עלות עם מומחה תוביל אתכם לחסכון של מאות אלפי ש״ח יותר

אנו מבצעים בדיקה ללא עלות שמתבצעת בצורה מיידית על ידי המומחים שלנו, ובודקת מול כל הגופים בשוק את התנאים המקסימליים שאתם יכולים לקבל.

בתקופה בה אנחנו נמצאים, זה קריטי מתמיד לבדוק מה קורה עם הכסף והצבירה שלכם. לכן אנו נותנים שירות ללא עלות עם סוכן מומחה בעל רשיון מרשות שוק ההון שדואג שתקבלו את התשואה הגבוהה שמגיעה לכם, תוך תשלום דמי ניהול מינימליים.

בצע בדיקה מהירה לשיפור תשואה ודמי ניהול בחסכונות

האם אתם יכולים להקפיץ את ביצועי החסכונות שלכם?

אלפי ישראלים שבדקו כבר נמצאו זכאים לשיפור משמעותי של הרווחים בחסכונות שלהם