סערה בקרנות ההשתלמות והגמל: אלפי ישראלים מפסידים בעוד אחרים עם תשואה מנופחת

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

דו״ח נתוני שוק ההון של משרד האוצר מראה באופן חד משמעי: פערים עצומים של מעל 20% בתשואות ודמי ניהול בין הגופים. אלפי ישראלים מגלים שהפסידו בקרנות שלהם מאות אלפי שקלים.

אנו מציעים בדיקה ב-20 שניות ללא עלות שבודקת האם הפסדתם וכמה הפסדתם בקרן ההשתלמות / גמל ועוזרת להגדיל את החיסכון בעד מאות אלפי ש״ח באופן מיידי ולהוזיל משמעותית את דמי הניהול.

אחוז הזכאות של הישראלים לתשואות גבוהות בעשרות אחוזים עלה משמעותית מתחילת 2024, עליכם לדרוש את מה שמגיע לכם. לחצו כאן על מנת לדרוש תשואות גבוהות יותר ודמי ניהול נמוכים יותר.

טבלת השוואת קרנות השתלמות ב-3 השנים האחרונות

הבדלים של עשרות אחוזים ומאות אלפי שקלים

מעודכן לפי: ינואר 2024

אם חסכתם מעל 100,000 ש״ח בקופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם – אתם יכולים לגלות אפשרות להגדלת תשואה משמעותית בבדיקה ללא עלות.

איך הגיוני שבתקופה כזאת אופציה כזו קיימת והציבור לא יודע? זאת התשובה על פי פאנל מומחי שוק ההון של תשואון

כדי להיות צרכנים חכמים בארץ – צריך תמיד לשאול את השאלות הנכונות ולהטיל ספק במצב הקיים. 

אין לגופים הפיננסיים אינטרס להודיע לכלל הלקוחות אם התשואות ירדו או עלו, אם דמי הניהול אטרקטיביים או למעשה לבצע כל שינויים בחשבונות של לקוחות קיימים. 

התוצאה היא אלפי ישראלים שמגלים אחרי שנים רבות שבילו במצב פאסיבי בלי לבדוק את הקרן שלהם שהם מפסידים מאות אלפי ואף מליוני שקלים. 

יתרה מכך, ישראלים לא מודעים שקיימת רפורמה בתחום הניוד שמאפשרת להם לעבור למסלולים אטרקטיביים יותר עבורם בכל שלב. 

וכך למעשה, גופים פיננסיים גורפים סכומי עתק על חשבון לקוחות שלא יודעים שהם לא שבויים. 

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים לקבל תשואה גבוהה יותר ודמי ניהול נמוכים בקרן ההשתלמות וקופת הגמל שלהם. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הגיל שלכם:

ישראלים בדקו וגילו שהם יכולים לצבור מאות אלפי שקלים יותר.
יותר מ- 0

אנו ממליצים לבדוק באופן מיידי בעקבות הפערים

כפי שניתן לראות בטבלה, אנו רואים פערים עצומים של עשרות אחוזים בין המקומות הראשונים והאחרונים. הפערים אף משתנים לפי תקופות זמן קצרות או ארוכות יותר, ועל פי מסלולים שונים שמוצעים בקרנות ההשתלמות.

בדיקה קצרה ללא עלות עם מומחה תוביל אתכם לחסכון של מאות אלפי ש״ח יותר

אנו מבצעים בדיקה ללא עלות שמתבצעת בצורה מיידית על ידי המומחים שלנו, ובודקת מול כל הגופים בשוק את התנאים המקסימליים שאתם יכולים לקבל.

בתקופה בה אנחנו נמצאים, זה קריטי מתמיד לבדוק מה קורה עם הכסף והצבירה שלכם. לכן אנו נותנים שירות ללא עלות עם סוכן מומחה בעל רשיון מרשות שוק ההון שדואג שתקבלו את התשואה הגבוהה שמגיעה לכם, תוך תשלום דמי ניהול מינימליים.

בצע בדיקה מהירה לשיפור תשואה ודמי ניהול

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת 20 שניות והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך להצטרף למסלולים עם תשואה גבוהה ודמי ניהול מופחתים

אתם במרחק של בדיקה קצרה ללא עלות מעוד מאות אלפי ש״ח בכיס

אלפי ישראלים שבדקו, הצליחו להגדיל תשואות ולחסוך דמי ניהול בשווי של מאות אלפי שקלים. הבדיקה בהתאם לדו״ח משרד האוצר