חשיפה: קליקה סגורה של משקיעים עם תיקי השקעות שמקבלים תשואה גבוהה יותר

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

לבתי ההשקעות אין אינטרס שכל משקיע ידע – אבל מעבר לפערים העצומים שקיימים בין כל בית השקעות, ישנו אפיק השקעה שמניב את תשואה גבוהה ויציבה בכל מצב שוק.

לראשונה בישראל: נפתחו מסלולים מיוחדים שהיו סגורים לבעלי הון של מעל מיליון ש״ח גם בסכומי השקעה נמוכים יותר  – פוטנציאל לתשואות של עשרות אחוזים יותר מהיצע השוק הקיים וחשיפה לגופים. מספר המקומות מוגבל – מומלץ לבדוק בהקדם.

משקיע חכם בודק מה יש לשוק להציע בכל מצב

כיום במדינת ישראל מליארדי שקלים מושקעים בתיקי השקעות מנוהלים שמאות אלפי ישראלים מחזיקים בבתי השקעות. 

למי שמחזיק תיק השקעות למעלה מ-5 שנים אין צורך לספר – מדובר באפיק ההשקעה הטוב ביותר כמעט בכל מצב שוק. יתרה מכך, ישראלים רבים בוחרים באפיק זה במקום בהשקעות בנדל״ן, או במקום להשאיר את הכסף שלהם בעו״ש – היכן שהוא לא צובר תשואה כלל וערכו אף יורד.

נכון לשנת 2024, כל מי שחסך מעל כ-300,000 ש״ח יכול לקבל כעת אפשרות להכנס לאפיק ההשקעה האטרקטיבי שמספק תשואה גבוהה ויציבה – אפילו במצב השוק הנוכחי.

חשוב לציין, מה שיש לנו להציע אטקרטיבי במיוחד עבור מי שנמצא במסלול הלא נכון ומרגיש חשוף בצורה מוגברת לתנודות שוק ההון בתקופה זו. כדאי לכם מאוד לבדוק מולנו את האפשריות שיש לנו להציע.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים להכנס למסלול השקעות עם תשואה גבוהה. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הגיל שלכם:

ישראלים בדקו ונמצאו מתאימים למסלול השקעות מיוחד בזכות הבדיקה
יותר מ- 0

אסטרטגיית ההשקעות משתנה מאוד בין בתי ההשקעות

האפשרויות הן רבות, והתחרות בין בתי ההשקעות גורמת לפערים משמעותיים בתנאים עבור המשקיעים: פסגות, אנליסט, IBI בית השקעות, אלטשולר שחם, ילין לפידות, מיטב דש, מור בית השקעות, אקסלנס, הורייזון, הראל ועוד.

כל אחד מבית ההשקעות מנהל סך נכסים שונה, מציע דמי ניהול ועמלות אחרות ומציע מסלולים ייחודיים משלו. 

נטיית המשקיעים היא לבדוק את תנאי המסלולים בהם הם משקיעים רק כל מספר שנים – דבר שיכול למנוע מהם להחשף למסלולים האטרקטיביים ביותר בשוק משתנה.

אפיק ההשקעה המוצלח ביותר שמור לאלה שיודעים לבדוק את עצמם

המטרה היא ברורה: תשואה גבוהה ויציבה שלא מאבדת את יציבותה בגלל תנודות הבורסה, שוק לא יציב ואירועים עולמיים. 

כאן בתשואון, אנו נותנים לכם הזדמנות חד פעמית לבצע בדיקת זכאות קצרה למסלולים מניבים מאוד בשוק ההון, שמנוהלים על ידי קבוצת מומחים עם השקעות של עשרות מליארדי שקלים. 

עם תשואה גבוהה מאוד בכל מצב שוק, רמת סיכון מותאמת ושימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשנת 2024.

הצטרפו לקליקה סגורה של משקיעים שגם השנה, מקבלים תשואה גבוהה בסיכון נמוך. 

בצע בדיקה מהירה לכניסה למסלול תשואות גבוהות

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך להצטרפות למסלולים ייחודיים בעלי תשואות גבוהות