התרגיל של חברות הביטוחים: הרפורמה החדשה בביטוחים הולכת לייקר לכם באלפי שקלים את הביטוח הפרטי במקום להוזיל

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

אלפי ישראלים קיבלו הודעה בחודשים האחרונים מחברות הביטוח – נאמר להם שמחיר הביטוח החודשי שלהם יתייקר והם יזרקו לביטוח נחות עם פחות כיסוי באופן אוטומטי אם לא יאשרו העלאה משמעותית של מחיר הביטוח הפרטי.

כצעד תגובה חשוב של משרד האוצר, ניתן לדאוג שלא יעלה לכם מחיר הביטוח הפרטי ולשמור ולהרחיב כיסויים. המשמעות עבור אזרחי ישראל היא אלפי שקלים שחוזרים אליכם במקום ללכת לחברות הביטוח בגלל הרפורמה.

פנו אלינו בהקדם כדי להבטיח שהמחיר שלכם לא מתייקר והכיסוי לא קטן בעקבות הרפורמה.

כך קבע משרד האוצר והמפקח: הוזילו את ביטוח הבריאות הפרטי

אלפי ישראלים משלמים סכומים גבוהים בהרבה ממה שהם צריכים על ביטוח הבריאות הפרטי ונמצאים במצב של כפל ביטוחי או כיסוי נחות. חברות הביטוח שניסו לצמצם את הפגיעה בהכנסות שלהן בעקבות הרפורמה, עשו מהלך וניסו לנצל את הרפורמה החדשה להעלאת מחירים.

מדינת ישראל יצאה ברפורמה חדשה וחברות הביטוח מחויבות לבוא לקראת כל אזרח שדורש את הזכויות שמגיעות לו במסגרת הרפורמה. כיסוי ביטוחי נרחב במחיר אטרקטיבי ונוח לכיס. המשמעות היא חסכון של אלפי שקלים באופן מיידי.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים לבדוק זכאות ולקבל את המגיע להם. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הגיל שלכם:

ישראלים בדקו וחסכו עד כה אלפי שקלים בזכות הבדיקה
יותר מ- 0

איך לבצע את הדרישה מול חברת הביטוח לקבלת הוזלה מקסימלית של אלפי שקלים

במציאות של היום, כשהאזרח הקטן מתנהל מול חברה ביטוח עצומה ובעלת תקציבי עתק – חשוב מאוד שילווה אתכם איש מקצוע שמכיר את כל סוגי הכיסויים, את נושא הביטוחים הכפולים ואת האפשרויות להוזלה וידע איך לדאוג לאינטרסים שלכם ולא של חברת הביטוח. 

אצלנו בתשואון, דאגנו לכם לבדיקה וליווי בחינם לחלוטין. כחלק מהמפכה שאנו עוזרים להוביל לשירותים לאזרח, הצוות שלנו עובד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אנו מבצעים מולכם בדיקה מהירה וחינמית שבוחנת כיצד ניתן לעזור לכם לקבל הוזלה מקסימלית לביטוח שמשמעותה אלפי שקלים יותר עבורכם.

בצע בדיקה מהירה להוזלת ביטוח הבריאות הפרטי

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך להנחה של אלפי שקלים בביטוח

שווה לך לבדוק - זכאות משמעותה אלפי שקלים פחות על תשלום הביטוח

אלפי ישראלים שבדקו כבר נמצאו זכאים, הגדילו כיסויים והוזילו תשלומים