אושר בממשלה: בשווי עשרות אלפי שקלים - הטבות המס חסרות התקדים לבני 55+ שהפתיעו אלפי ישראלים

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

משרד האוצר ומס הכנסה לא נשארו אדישים למצב בשוק וישראלים רבים מעל גיל 55 גילו כי מגיעות להם הטבות מס מהמדינה שכוללות הנחה של עשרות אחוזים עד פטור מלא ממס רווחי הון: הטבות בהעברה בין דורית, קיבוע זכויות, קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה. המשמעות היא הטבות בגובה עשרות ומאות אלפי שקלים.

אחוז הזכאות מבין הישראלים להטבות המס השונות לקראת ובזמן הפרישה עלה משמעותית בשנת 2024 למי שעומד בקריטריונים [98%], אך יש לדרוש את ההטבות שמגיעות לכם על פי חוק. לחצו כאן לדרישת ההטבות.

אילו הטבות מס המדינה מציעה לפנסיונרים נכון לשנת 2024?

אין סיבה שתשלמו את מקסימום המס על רווחי ההון שמותר לקחת לכם לפי חוק. הממשלה החליטה שאתם יכולים לקבל הנחה משמעותית בתשלום המס עד פטור מלא במגוון דרכים.

בני +55 שצברו עד כה מעל 300 אלף ש״ח (בחשבון הבנק, קרנות השתלמות וקופות גמל, תיקי השקעות, פק״ם) עשויים להיות זכאים להטבות משמעותיות בתנאים שלהם ובמיסים ובאמצעות זאת לחסוך עד מאות אלפי שקלים.

בין ההטבות שמגיעות לכם נכון ליום זה: 

העברה בין דורית: אחת ההטבות האטרקטיביות ביותר שאזרחים רבים לא יודעים שמגיע להם לקבל אותה. כספים שנצברו בקופות יוכלו לעבור למוטבים במקרה של פטירה חס וחלילה ביתר קלות. בנוסף, המוטבים יהיו זכאים לקבל את כל הטבות המיסוי הרלוונטיות. מדובר בהפחתה מאוד משמעותית של חבות המס עד פטור מלא מתשלום מיסים. מדובר ביתרונות חשובים שעליכם לדרוש שיכולים להסתכם במאות אלפי שקלים.

קיבוע זכויות ופטור מס: קיבוע זכויות מאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בפנסיה. אתם זכאים לנצל פטור ממס הכנסה אך עליכם לדרוש זאת. ניתן לנצל את הפטור במספר דרכים, ומגיע לכם לנצל את הפטור המיוחד שלכם על קצת הזקנה.

הטבות בקרן ההשתלמות ו/או קופת הגמל: לאחר בחינה של דו״ח משרד האוצר, נמצא כי אזרחים בישראל מגיל 50+ ופנסיונרים זכאים לרווח משופר בעד מאות אלפי שקלים בחסכונות קרן ההשתלמות וקופות הגמל שלהם. בנוסף, נרשמה זכאות גבוהה להטבות נוספות מהגופים והמדינה כמו דמי ניהול מופחתים, תשואה מוגברת ועוד.

הטבות במסגרת תיקון 190, סעיף 125 ד׳ וה׳, סעיף 9א וסעיף 45 א׳: בעזרת הטבות אלה, תוכלו לחסוך סכומי כסף נכבדים לקראת הפנסיה וגם המהלכה ולקבל זכויות שמגיעות לכם ועליכם לדרוש ששוות עד מאות אלפי שקלים.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים לבדוק זכאות ולקבל את המגיע להם. גלו בתוך דקה את רשימת הטבות המס שלהן אתם זכאים. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את הגיל שלכם:

ישראלים בדקו וחסכו עד כה עשרות אלפי שקלים בזכות הבדיקה
יותר מ- 0

אם עוד לא הכרתם את הזכויות שלכם, הגיע הזמן להכיר את תיקון 190, סעיף 125 ד׳ וה׳, סעיף 9א וסעיף 45 א׳. 

לפי ההודעה הרשמית של מס הכנסה, פנסיונרים זכאים למגוון רחב של הטבות מס שמקנות 40% עד פטור מלא מתשלום מס רווחי ההון שלהם.

לדוגמא עם תיקון 190, תוכלו לחסוך הרבה יותר כסף לקראת הפנסיה וגם במהלכה באמצעות פטורים על רווחי מס הון או קצבת הזקנה שלכם. 

הפנסיונרים מרוויחים - דרשו את ההטבות שמגיעות לכם מהמדינה על פי החוק

דרך שירות מיוחד וטכנולוגי לאזרח, ניתן לבדוק בעזרת בדיקה פשוטה ומהירה לפי ההנחיות של משרד האוצר את הזכאות להטבות אילו. 

הבדיקה היא בחינם לחלוטין ולוקחת דקה, נבדקת על ידי סוכן פנסיוני תחת רגולצייה של משרד האוצר.

באמצעות הבדיקה הפשוטה תוכל לדעת כמה הנחה במיסוי תקבל – בין 40% לפטור מלא לפי המסלולים השונים ומה שמתאים לכל מקרה. 

גלו עכשיו את הזכאות שלכם באמצעות הבדיקה – המשמעות יכולה להיות אלפי שקלים.

מי זכאי להטבות מס?

  • בני 55+
  • צבירה של 300,000 ש״ח ומעלה או קצבה של למעלה מ-4,500 ש״ח לחודש
אחרי שעשיתי את הבדיקה חזרו אליי ופשוט פתחו לי את העיניים. לא ידעתי שאני זכאי להטבות מס האלה כי אני לא בקיא בחוקים ולא ידעתי על העדכונים בחוק וגם מי שטיפל בי עד היום לא טרח לספר לי. חסכתי אלפי שקלים בזכות העזרה שלכם. תודה רבה על הכל!
אברהם כ.
תודה רבה על השירות ושחזרתם אליי מהר אחרי הבדיקה עזרתם לי לחסוך המון כסף שיעזור לי מאוד. טוב לדעת שיש לאזרחים במדינה אפשרות גם לקבל חזרה במיוחד בתקופות כאלה.
חנה מ.
מאוד הופתעתי מהבקיאות של הנציג ששוחח איתי, הוא עזר לי להבין מאוד מהר איפה אני יכולה לחסוך ועזר לי בחינם לגמרי להבין מאיפה מגיע לי כסף. אני ממליצה בחום לבדוק מה מגיע לכם כי החוקים משתנים כל הזמן ואף אחד לא טורח להגיד לנו. תודה רבה לכם אתר תשואון.
יהודית ג.

בצע בדיקה מהירה להטבות מס

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך להטבות מס לפנסיונרים