הכירו את החווה הדיגיטלית של סירה דיגיטל

העוצמה בידיים שלכם: מערכת אוטומטית לייצור לידים חמים באופן עצמאי

המונופול של חברות הפרסום והלידים שלקחו לכם עד היום עשרות אחוזים יותר ממחיר ייצור הליד – נגמר רשמית!

  • כמו לקנות חברת לידים: אתם בעצם רוכשים מערך שלם של ייצור לידים שיושב אצלכם בחברה ופועל כמעט אוטומטית כדי לייצר לכם את אותם לידים בדיוק, מינוס עשרות האחוזים שחברת הלידים שלכם גובה לכם אקסטרה בשביל הרווח שלהם.
  • מערך ייצור לידים אוטומטי שיושב אצלכם בעסק – קל מהיר ונוח לתפעול. אתר תוכן משלכם, שאלונים משלכם, קמפיינים בפלטפורמות הפרסום משלכם ושליטה מלאה בעלויות ובכמויות בידיים שלכם. שקיפות מלאה על איכות הליד ומחירו.
  • אין צורך בידע מוקדם או הקמה מסובכת – אנחנו דואגים להכל. מהיום הראשון תקבלו לידים רלוונטיים לפי הדרישה שלכם.
  • חסכון ממוצע של בין אלפי שקלים בחודש למאות אלפי שקלים כל שנה.

תיאור התהליך:

1. מגדירים איזה לידים אתם צריכים: ביטוח, פיננסים, השקעות, תיקון 190, קופות גמל ועוד.

2. אתם מקבלים אתר תוכן ממותג לעסק שלכם, כתבות ושאלונים בשליטה מלאה שלכם.

3. מוקם עבורכם קמפיין כמעט אוטומטי בפלטפורמת פרסום לבחירתכם בכל אתרי החדשות הגדולים בארץ.

4. אתם לוחצים ״play" והלידים מתחילים לזרום – במחירי העלות שלהם, לתמיד. אתם מגדירים כמה תקציב יצא ושולטים בהכל.

5. מגלים כמה הלידים שקניתם מחברות הלידים והפרסום באמת עולים וחוסכים אלפי שקלים.

נגמרו הימים שחברות הלידים גזרו עליכם קופון של עשרות אחוזים לליד

מה מערכת ״החווה הדיגיטלית״ כוללת:

מפתחי ומנהלי המערכת הם חלוצי תחום ייצור הלידים בארץ וייסדו את החברות הגדולות ביותר בתחום בעשור האחרון. אחריות מלאה לכך שאתם מקבלים מערכת שמייצרת לידים מהיום הראשון עם הפתרונות הבאים: מערך תוכן מתקדם, מנגנון בקרת איכות מיוחד, מערכת שאלוני התאמה, אימות אסאמאס וסינונים

אתר תוכן ייעודי משלכם: אתר תוכן מקצועי ומותאם בפורמט שבנוי ליצירת לידים איכותיים במחירים מנצחים עם ממשק ניהול מתקדם. מיתוג לפי בחירתכם.

מערכת פרסום תוכן מוכנה לתפעול: קמפיינים מוכנים על גבי פלטפורמות הפרסום המומלצות: Google, Facebook, Outbrain. כל שנותר הוא ללחוץ ״הפעל״ ויצירת הלידים מתחילה.

מערכת קרייאטיב ניתנת לעריכה: מערך מודעות וקריאטיב עוצמתי שנבחר בקפידה, מוכן מראש לשימוש עם אופציה לעריכה והתאמה פשוטה.

כתבות תוכן מוכנות לייצור לידים: כתבות תוכן שנכתבו בשיטות בהן משתמשות חברות הלידים והפרסום הגדולות בארץ ובעולם, ע"י אסטרטגיה מוכחת ומכוונות ליצירת לידים איכותיים.

ליווי צמוד וניהול שוטף: תפעול מלא ופשוט למערכת באמצעות צוות הניהול המנוסה שלנו, שמכיר לעומק את כל הסודות והטריקים ליצירת לידים איכותיים בעלויות נמוכות. אנחנו נתחבר למטרות והצרכים של החברה שלכם – ונכבוש יעדים.

הקמה טכנית מקיפה: הטמעת המערכת אצלכם בעסק לתפעול נוח כדי להבטיח מוצר שפועל בצורה אוטומטית ונגישה.
התממשקות המערכות והצלחת שליחת הלידים למקור המבוקש למשל: crm, email. אחריות מלאה על שליחת המוצר הסופית: ייצור לידים המניבים בצורה טובה ומספקת מיום תחילת הרצה של הקמפיין הראשון ומתן מענה טכני.

הדרכה מקצועית לצוות השיווק וליווי צמוד: הדרכה ממוקדת להפקת המיטב ממערכת ייצור הלידים. הדרכה ממוקדת של הצוות המטפל הרלוונטי, צוות המכירות עם דגשים לשיחות מכירה ושירות לקוחות. נעזור לכם להגיע לתוצאות מכל שלבי המשפך השיווקי.

כמה אתם חוסכים: חסכון ממוצע של בין אלפי שקלים בחודש למליוני שקלים כל שנה עבור העסק שלכם (בהתאם להיקף הפעילות). כשאתם קונים את החווה הדיגיטלית מאיתנו אנו דואגים להכל, בלי עקומת למידה. אנחנו נהיה מחלקת שיווק עילית מוכנה של העסק שלכם. 

לידים לפיננסים והשקעות

לידים לביטוחים

לידים לתכנון פיננסי

לידים לנדל״ן ומשכנתאות

לידים להחזר מס

לידים לזכויות רפואיות

לידים לצרכנות ורפואה

השלב הבא בחיי העסק שלכם

מה אנחנו מציעים לכם

הפכו לייצרני לידים בתוך הבית - לידים באיכות זהה לחברות הגדולות במחירי עלות בלבד - לתמיד. אנחנו נהיה הסוד האסטרטגי של העסק שלך.

במשך הרבה שנים של עבודה עם החברות הגדולות בישראל לפרסום ויצירת לידים, הצלחנו ליצור מערכת ייצור לידים ברמה הגבוהה ביותר עם אותם הרכיבים ליצירת ליד רלוונטי.

החל מהאתר הייעודי עם כתבות התוכן, לשאלונים, מודעות ממירות וקמפיינים אסטרטגיים בפלטפורמות הפרסום המוכרות. 

בעזרת עבודה עם כלים חדשים ואינטליגנציה מלאכותית הצלחנו לבנות את מערכת ״החווה הדיגיטלית״ שמייצרת לידים כמעט בלי התערבות שלכם, בעלות ייצור נמוכה ובאחוזי ההמרה הגבוהים ביותר בישראל.

הפוקוס שלנו: שקיפות, מקצועיות ושירות.

המסלול של העסק שלכם לעצמאות שיווקית:

אנחנו רוצים לעבוד איתכם בשיתוף פעולה לתקופה ארוכה ולעזור לעסק שלכם לצמוח לעסק שמגלגל מאות אלפי ומליוני שקלים.

מעל 550,000 לידים

שצוות המומחים שלנו יצר עד היום לחברות המובילות במשק. כניסות של מעל 800,000 גולשים רלוונטיים בחודש לתוכן שלנו

מעל 50,000,000 ש״ח

בהכנסות ללקוחות שלנו לאורך השנים בתחום הפיננסים, הביטוחים ההשקעות והצרכנות

״אנחנו עובדים בצורה אקסלוסיבית עם חברות הפיננסים, ההשקעות והביטוחים הגדולות בשוק הישראלי. מערכת ״החווה הדיגיטלית״ היא כלי הנשק החזק ביותר בארסנל העסקי והאסטרטגי של החברות שעובדות איתנו. אנחנו שומרים על חיסיון מלא של הלקוחות, חוסכים להן מליוני שקלים ומגיעים לתוצאות גבוהות. החזון שלנו הפך למציאות: בקרוב כל חברה גדולה תהיה יצרן איכותי עם דאטה משלה. נגמר עידן חברות הלידים והפרסום.״ -גיא, מנכ״ל סירה דיגיטל

מה בעצם קורה היום?

אתם משלמים סכומים עצומים לחברות הפרסום והלידים

תנו לנו לתאר אתכם: אתם חברה מצליחה וצומחת עם צורך גדל ביצירת לידים רלוונטיים כדי למשוך מכירות. אתם כבר שנים מחליפים חברות לידים, כל אחת מבטיחה לכם את המחיר הכי טוב, את הכמות שאתם מבקשים ואת האיכות הכי גבוהה. בכל פעם שאתם מגלים מחדש שלא הצלחתם לקבל את האיכות והכמות לידים שרציתם למרות ששילמתם את המחיר הגבוה שנקבו בפניכם, אתם מבינים שמשהו לוקה בחסר. קלענו בול? זה אכן סיפור מוכר… 

נעים להכיר: "החווה הדיגיטלית" מבית סירה דיגיטל – החברה היחידה מסוגה בארץ שמוכרת לכם מערכת אוטומטית שעושה בדיוק את מה שחברות הלידים וחברות הפרסום השונות עושות בשבילכם והופכת אתכם ליצרן לידים. אתם מקבלים בעלות מלאה ושקיפות על כל תהליך ייצור הליד והכי חשוב – אתם משלמים רק על מחירי הייצור של הליד בלבד ללא תוספת תשלום של עשרות אחוזים שאתם משלמים מידי חודש לחברות הלידים והפרסום ללא כל צורך הכרחי. 

אנחנו גובים מכם רק עלות ניהול חודשית של המערכת אצלכם בעסק ומשאירים את הכל בבעלות מלאה שלכם – לתמיד.

המטרה שלנו: לעזור לכם להגדיל את רווחיות העסק בצורה משמעותית.
הדרך: מערכת אוטומטית לייצור לידים שתהפוך את מערך הלידים שלכם לעצמאי ונוח לשימוש.
המשמעות: הורדת התלות בחברות פרסום ולידים חיצוניות, שקיפות מלאה על מקורות וטיב הלידים, אפשרות לייצר יותר מכירות ולחסוך עלויות לייצור ליד.

במה אנחנו מומחים ולמה לעבוד איתנו

הצוות שלנו בעל ניסיון של מעל לעשור בייצור לידים בישראל ובעולם. עבדנו מול החברות הגדולות במשק הישראלי והגענו לתוצאות מרשימות. 

אנחנו יודעים לפנות ללקוחות בעלי הון גבוה ומסננים כל ליד דרך אימות טלפוני ובכלים מתקדמים נוספים – מה שמוביל לאחוזי המרה גבוהים במיוחד.

בשונה מחברות הלידים הגדולות בהן אתם עוד לקוח – אנחנו הופכים אתכם ליצרני לידים, עם מערכת ואתר תוכן שנשאר שלכם לתמיד. אתם לא תשלמו יותר עמלות תיווך בשווי עשרות אחוזים לחברות הלידים.

למעשה – בעתיד כל חברה תדע לייצר לעצמה פעילות ללא חברות לידים שלוקחות עמלות של עשרות אחוזים על גב הלקוחות.

שאלות נפוצות על מערכת ״החווה הדיגיטלית״

מערכת ״החווה הדיגיטלית״ היא מערכת לייצור לידים שהופכת אתכם ליצרן לידים. לאחר התקנה, היא מוכנה לשימוש מהיום הראשון. אין צורך בידע רחב בניהול קמפיינים, אתם מכניסים את תקציב הפרסום מצד אחד ויוצאים לידים איכותיים במחירי עלות מהצד השני. המשמעות היא חסכון עצום של הפרש העלויות לייצור ליד בחברות לידים צד שלישי.

מדובר במערכת הכוללת את המערך השלם בתוכה: 
– אתר תוכן משלכם עם כתבות תוכן ממומן ואורגני
– מערכת פרסום מוכנה לתפעול
– מערכת קריאייטיב ניתנת לעריכה
– כתבות תוכן מוכנות לייצור לידים
– שאלוני התאמה בגוף הכתבה
– הנעות לפעולה אסטרטגיות 
– וליווי צמוד – הקמה טכנית מקיפה
– הדרכה מקצועית לצוות השיווק 
– התקנה של מערך הקמפיינים 

כיום מתקיים מצב שישנם לקוחות שבויים בשוק הפרסום והלידים – לקוחות שתלויים בחברות לידים חיצוניות לאספקת לידים שוטפת ללא הבנה אמיתית בעלויות לייצור ליד רלוונטי. החברות גוזרות עשרות אחוזים נוספים מעלות הליד המקורית ללא כל צורך מהותי – מה שמוביל להפסדים של מאות אלפי שקלים ואף מיליונים לבעלי העסקים לאורך זמן. 

בעלי עסקים ללא ניסיון שמנסים להקים מערך עצמאי לבד, נתקלים בקשיי כניסה גדולים. הסיכוי שלהם ללמוד את התחום ולבנות מערכת זהה תוך זמן קצר הוא אפסי, ולכן רוב בעלי העסקים שמנסים לייצר בעצמם חוזרים בסוף לחברות הלידים כי זה דורש זמן, מחקר, משאבים ואת אנשי המקצוע הנכונים.

המערכת של ״החווה הדיגיטלית״ מגישה לבעלי עסקים מערכת מוכנה לפעולה שעובדת, באחריות – מה שמאפשר לבעלי עסקים להשתחרר מהתלות בחברות פרסום ולנהל מערך שקוף, איכותי ועצמאי בתוך הבית ללא כל ידע נדרש בתחום השיווק. מדובר בשיטה חדשנית שפיתחנו בקפדנות בשנים האחרונות.

אנחנו מתחייבים לתת לכם את כל השיטות והאסטרטגיות לייצור ליד רלוונטי ואיכותי, אך אנחנו לא יכולים להתחייב שכל ליד וליד יהיה איכותי כמו שאף חברת לידים חיצונית לא יכולה להתחייב לזה. האמת היא שבעולם הלידים תמיד יהיו אחוז לידים לא רלוונטיים / לא איכותיים וכל מטרתנו היא לצמצם את אחוז הלא רלוונטיים ולהוזיל עלויות באופן משמעותי לליד איכותי ורלוונטי.

כדי להבטיח אחוז לידים רלוונטיים מקסימלי, אנחנו מלווים אותך עם המערכת ומוודאים יחד איתך שהיא מייצרת לידים רלוונטיים ואיכותיים. בנוסף, מאחר והמערכת, הדאטה שלה וכל התהליך בבעלות מלא שלכם – ניתן להשתמש בדאטה שקיים אצלכם כדי לוודא שאתם מקבלים לידים באיכות הרבה יותר גבוהה מאשר הצלחתם לייצר דרך כל חברת לידים שעבדתם דרכה עד היום.

היינו שמחים לעבוד עם כולם, אך המערכת הזאת לא מתאימה לכל בעל עסק או ארגון שמעוניין בה ולכן אנחנו לא עובדים עם כל לקוח.

אנחנו מתאימים לחברות גדולות שיכולות לספוג כמויות של לידים באופן יומי מכיוון שהמערכת של "החווה הדיגיטלית" מותאמת לנפח פעילות רחב הכולל מערך של צוות מכירות ושירות לקוחות. כמו כן אנחנו עובדים בקטגוריות ספציפיות בלבד: ביטוחים, פיננסים והשקעות, זכויות רפואיות, הלוואות, נדל"ן ומשכנתאות, החזרי מס.

תהליך קבלת הצעת המחיר עובד כך: 

לאחר קבלת הפנייה מעסק מעוניין, אנו ניצור קשר לביצוע בדיקת התאמה בין מערך הפעילות של בית העסק למערכת של "החווה הדיגיטלית".  

בנוסף, חשוב לציין שהמערכת של "החווה הדיגיטלית" עובדת בהתאמה אישית ללקוח בקטגוריות הספציפיות ולכן אנחנו לא משווקים את מערכת "החווה הדיגיטלית" לכמה שיותר לקוחות מידי חודש. כל לקוח מקבל יחס אישי ואנחנו בוחרים את לקוחותינו בקפידה כדי להבטיח ללקוח שלנו מוצר איכותי ורווחי בתנאי פרימיום.

עלות המערכת תלויה במאפייני הלקוח ודרישותיו. לאחר שתשאירו פרטים לבדיקת התאמה ותמצאו מתאימים לרכוש את המערכת של "החווה הדיגיטלית", נוכל למסור לכם פרטים מלאים בנושא במעמד פגישה אישית.

הגיע הזמן שתוצאות העסק שלך יזנקו

סירה דיגיטל היא חברת שיווק מובילה בתחומה עם צוות בעל ניסיון של מעל לעשור בייצור לידים בארץ ובחו״ל. עם ניסיון בפרסום ממומן בגובה עשרות מליוני דולרים לאורך השנים, החברה פיתחה מערכות ייחודיות שמובילות לתוצאות גבוהות והחזר גבוה על ההשקעה ללקוחותיה. 

פנסיה | תיקון 190 | תיקי השקעות | ביטוחים | משכנתאות | פיננסים | החזרי מס | קופות גמל | קרן השתלמות | ניהול תיקים | השקעות אלטרנטיביות | זכויות רפואיות | מימוש זכויות רפואיות | עורכי דין | נדל״ן | רפואה | הטבות מס | לידים למתכננים פיננסים | לידים לסוכני ביטוח | לידים לבתי השקעות | לידים לפטור מס

© כל הזכויות שמורות לסירה דיגיטל בע״מ 2024