הפניקס ו-BlackRock שברו את תקרת התשואה: 28.38% תשואה במסלול מניות חו״ל בשנה החולפת

עדן נוימן | 16 יולי, 2024

המשקיעים הישראלים מסתערים על הזדמנות השקעה שמכניסה אותם בקלות לליגה של הגדולים. שיתוף פעולה חסר תקדים של הפניקס עם חברת BlackRock במוצר פוליסת חיסכון.

אחרי זמן רב של הכנות ובנייה, שיתוף פעולה ייחודי ומיוחד של חברת הפניקס, ענקית הפיננסים וההשקעות הישראלית עם חברת בלאקרוק – אחת מחברות ההשקעות הגדולות והעוצמתיות בעולם יצא לדרך.

בלאקרוק, שיושבת בניו-יורק בארה״ב ופעילה במעל ל-30 מדינות, הינה חברת השקעות עם שווי נכסים של מעל ל-10 טריליון דולר. עם זכייה בפרסים רבים שנתנו לה את התואר מנהלת הנכסים הפיננסים המובילה ומעמד זהב. 

התוצאה של שיתוף הפעולה? הזדמנות השקעה חד פעמית בפוליסת חסכון בפניקס בלאקרוק.

כבר עזרנו בהצלחה לאלפי ישראלים להצטרף למסלול השקעה של הפניקס ו-BlackRock. ישראלים רבים מתאימים להשקעה עם סכום מינימלי של כ-50 אלף ש״ח להשקעה. לתחילת בדיקת זכאות מהירה בחרו את סכום ההשקעה הפנוי שלכם:

ישראלים בדקו וגילו שהם מתאימים למסלול ההשקעה
יותר מ- 0

בכל מצב שוק - לא יראו תשואות כאלה בשום מסלול בישראל

עם ניהול איכותי של בלאקרוק, חברת ההשקעות הגדולה בעולם – קשה לטעות. מדובר בחברה שמעסיקה אנליסטים ומנהלי השקעות מהמובילים בעולם. כתוצאה מכך, בלאקרוק שברו את מדד המניות בכל מצב שוק, בעת משבר או שגשוג. חברת בלאקרוק מתמחה בהשגת תשואות גבוהות ויציבות לאורך בכל תנאי שוק. אנחנו מדברים על 28.38% בשנה האחרונה במסלול מניות חו״ל, 18.01% במסלול הכללי.  עם שבירת שיאים שנה אחר שנה גם בטווחים ארוכים יותר.

ישנה כעת הזדמנות אדירה למשקיעים ישראלים להכנס לאחד מ-3 מסלולי השקעה בינלאומיים שנפתחו בשיתוף הפעולה של הפניקס ובלאקרוק. המסלולים גמישים וניתן לעבור בניהם בחופשיות. מסלול כללי, מסלול הפניקס BlackRock כללי, מסלול הפניקס BlackRock מניות חו״ל ומסלול הפניקס BlackRock אג״ח.

בכל המסלולים קיים שימוש מערכת מיוחדת ומתקדמת של BlackRock בשם ALADDIN – מערכת ניהול סיכונים מהמתקדמות בעולם, באיכות חסרת תקדים. המערכת עוזרת למנהלי ההשקעות לקבל דאטה איכותית בזמן אמת שמאפשרת החלטות מהירות שמובילות לתוצאות מקסימליות.

פוליסת חסכון - הדרך הטובה ביותר להכנס לליגה של הגדולים

פוליסת חיסכון היא מכשיר פיננסי פופולארי שמאפשר לחסוך בכל טווח – קצר בינוני וארוך. בשונה מקופת גמל להשקעה למשל, שם יש הגבלת תקרה של 70 אלף ש״ח – בפוליסת חיסכון אין הגבלת סכום כלל. אפשר להפקיד גם כחצי מיליון ש״ח, מיליון ש״ח ומעלה.

בסופו של דבר מדובר בתיק השקעות שמנוהל בשוק ההון, פוליסת חיסכון מאפשרת בחירה של רמת הסיכון הדרושה בהתאם לצרכים של כל משקיע ומשקיע, אך בשונה ממוצרים פנסיוניים הכסף נזיל לחלוטין ואפשר למשוך אותו בכל זמן. מה שבעצם נותן אפשרויות מאוד אטקרטיביות למגוון רחב של משקיעים.

בנוסף, אחד הדברים הייחודיים למוצר פוליסת חיסכון היא האפשרות לעבור בין מסלולים באופן חופשי בלי תשלום מס עד לפידיון הפוליסה. בזכות כך, יש גמישות מקסימלית בניהול ההשקעות.

המידע באתר הוא מידע כללי שנאסף ואינו מתיימר להיות תחליף לייעוץ מבעל רישיון בהתאם הספציפי של כל אדם (פיננסי, פנסיוני, השקעות, שוק ההון, ביטוחים, צרכנות וכל תחום רלוונטי). איננו מתחייבים כי הנתונים מעודכנים ואיננו מבטיחים תוצאות משימוש במידע זה לרבות רווחים תשואות ותוצאות מכל סוג. 

בצע בדיקת התאמה מהירה להשקעה

הבדיקה הרשמית שלנו לוקחת חצי דקה והיא מיידית. תקבל אינדיקציה מהירה לגבי זכאותך להצטרפות למסלולי הפניקס Blackrock